Uygulamayı İndir
Lütfen Bekleyiniz.
Uygulamayı İndir
Foneva Portföy Yönetim A. Ş. 2024 Tüm Hakları Saklıdır

Sorumluluk Reddi

Bu internet sitesindeki bilgiler, Foneva Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Tüm veriler, iyi niyetle ve doğruluğuna, geçerliliğine, güvenirliğine, etkinliğine inanılarak ve her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karara dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. İnternet sitesinde yer alan görüşler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İnternet sitesinde yer alan veri ve kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan Foneva Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu değildir. Bilgi ve görüşler, genel nitelikte olup mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zarardan, kâr mahrumiyetinden, ve her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Foneva Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
 

Foneva Portföy Yönetimi A.Ş., hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın internet sitesinde yer alan bilgileri her an değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı, yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek ve yayınlamak yasaktır.

Foneva Portföy Yönetimi A.Ş. Performans Garantisi Vermez

Fonların ve diğer yatırım araçlarının geçmiş performansı, gelecekteki sonuçların garantisi değildir. Geçmiş getiriler, beklenen getiriler veya olasılık tahminlerini garanti etmez ve gelecekteki gerçek performansı yansıtmayabilir. Sermayeniz risk altındadır.

Kaybetme Riski

Foneva Portföy Yönetimi A.Ş tarafından geliştirilen Fonmap mobil uygulamasında sunulan yatırım araçları, yüksek derecede risk içerebilir ve yatırımınızın kısmen veya tamamen kaybına neden olabilir. Alternatif yatırımlar karmaşık, spekülatif yatırım araçlarıdır ve tüm yatırımcılar için uygun değildir. Fonmap uygulamasında yer alan gayrimenkul yatırım fonları ve/veya girişim sermayesi yatırım fonlarına (genel olarak alternatif yatırım fonları olarak adlandırılacaktır) yatırım yapabilecek kişiler, yatırımın risklerini anlamak için yeterli bilgi ve deneyime sahip nitelikli yatırımcılarla sınırlıdır.

Likit Olmayan Yatırımlar

Fonmap uygulamasında sunulan alternatif yatırım fonları likit değildir ve yatırımlarınızdan itfa tarihinden önce çıkabileceğinizin garantisi yoktur. Buna ek olarak yatırımcılar, genellikle elde tutma süresi gerekliliklerine tabi olacak ve/veya likit olmayan finansal araçlara ve/veya kısıtlı haklara sahip olacaklardır. Gayrimenkul yatırım fonları ve/veya girişim sermayesi yatırım fonları, genel yatırım portföyünüzün yalnızca bir parçası olabilir. Ayrıca, portföyünüzün alternatif yatırım fonları kısmı, farklı alternatif yatırım fonlarından oluşan dengeli bir portföy içerebilir. Alternatif yatırım fonlarına yapılan yatırımlar likit değildir ve uzun vadeli (ortalama yedi yıl) yatırım yapmayı tercih etmeyen yatırımcılar yatırım yapmamalıdır.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Foneva Portföy Yönetimi A.Ş yatırım tavsiyesinde bulunmaz ve bu internet sitesi veya başka herhangi bir ortam aracılığıyla yapılan hiçbir iletişim, Fonmap uygulamasında veya dışında sunulan herhangi bir menkul kıymet için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Foneva Portföy Yönetimi A.Ş tarafından sağlanan hiçbir materyal, herhangi bir yatırımcının finansal hedeflerini, durumunu veya özel ihtiyaçlarını ele almayı amaçlamaz. Alternatif yatırım fonları spekülatiftir, yüksek derecede risk içerir ve yatırımlarının tamamını kaybetmeyi göze alamayan yatırımcılar yatırım yapmamalıdır. Yatırımcı adayları, ilgili fon veya yatırım aracına ilişkin burada belirtilen risk uyarılarını ve açıklamalarını dikkatle incelemelidir.
 

Foneva Portföy Yönetimi A.Ş tarafından sağlanan bilgiler değişebilir, eksik olabilir ve güvenilir olduğuna inanılan ancak garanti edilmeyen kaynaklardan elde edilmiştir. Uygulamada sunulmakta olan tüm veriler  çeşitli kaynaklar üzerinden alınarak size ulaştırılmaktadır. Bu verilerde bir yanlışlık, kesinti veya gecikme olması mümkündür. Foneva Portföy Yönetimi A.Ş, sunmuş olduğu uygulamadan ya da veri sağlayıcılardan kaynaklı doğrudan ya da dolaylı oluşabilecek hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

Foneva Portföy Yönetimi A.Ş, bu internet sitesinde sağlanan bilgiler için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bir yatırımın değeri artabileceği gibi düşebilir ve yatırımcılar başlangıçta yatırdıkları parayı geri alamayabilir. Geçmiş performans gelecekteki performans için bir rehber değildir.

Bir fona veya yatırım aracına yapılan yatırım, banka mevduatı veya katılım hesabı sahipliğinden tamamen farklı olup mevduat veya katılım hesaplarının sağladığı hak ve sigorta korumasına sahip değildir. Potansiyel riskler, ücretler ve harcamalar hakkında ayrıntılar için ilgili fon belgelerini inceleyiniz.

Çeviri Sapmaları

Foneva Portföy Yönetimi A.Ş. bu internet sitesini çeşitli dillerde sunabilir, ancak bu site için orijinal ve etkili dil Türkçe’dir. Bu nedenle, internet sitesinin kullanıcıları orijinal Türkçe metnin başka bir dile eksik veya yanlış çevrilmesinden tamamen veya kısmen kaynaklanan doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıptan sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Türkçe metinden sapma teşkil eden herhangi bir çeviri dikkate alınmamalıdır. Tercüme edilen versiyon(lar) yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve tercüme edilen versiyon(lar)dan herhangi bir hak elde edilemez. İlgili şartların içeriği veya yorumlanması hakkında bir anlaşmazlık olması durumunda veya Türkçe versiyon ile başka bir dildeki versiyon arasında bir çelişki, belirsizlik, tutarsızlık veya uyuşmazlık olması durumunda, Türkçe versiyon geçerli, üstün ve kesin ve bağlayıcı olacaktır. Yasal işlemlerde yalnızca Türkçe versiyon kullanılacaktır.