Uygulamayı İndir
Lütfen Bekleyiniz.
Uygulamayı İndir
Foneva Portföy Yönetim A. Ş. 2024 Tüm Hakları Saklıdır

Hakkımızda

Tuba Ertugay Yıldız

Kurucu Genel Müdür

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Tuba Ertugay Yıldız, 2002 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’nda uzman yardımcısı olarak göreve başladı. "Hedge fonların işleyişi" başlıklı uzmanlık tezi ile 2005 yılında uzman oldu.

Çağan Şentürk

Chief Technology Officer

1993 yılında Amerika’da Lehigh Üniversitesi İnşaat Fakültesi'nden mezun olduktan ve bir süre New York’ta bu alanda çalıştıktan sonra, Columbia Üniversitesi’nde bilgisayar konusunda yüksek lisans programına başlayıp, 1997 yılında mezun oldu.

Kadir Aygün

Fon Operasyon Direktörü

1995 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olan Kadir Aygün, aynı yıl Halk Yaşam Sigorta A.Ş.'de uzman yardımcısı olarak göreve başladı, 2003 yılına kadar mali işler ve fon yönetimi bölümlerinde çeşitli görevler aldı.

Özgü Biçel

Mali İşler Direktörü

1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü’nden derece ile mezun olan Özgü Biçel, aynı yıl Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.'de çalışma hayatına başladı. Finansal planlama ve raporlama direktörü olarak 2019 yılına kadar görev yaptı.

Fehmi Tütüncü

İdari İşler Direktörü

2001'de Süleyman Demirel Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Fehmi Tütüncü, 2002-2012 yılları arasında tekstil ve akaryakıt sektörlerinde satış, pazarlama, üretim, planlama ve insan kaynakları alanlarında görev yaptı.